Останні відгуки
- ТОВ "Віденська кава"Дуже добра кава.більше 15 років тому
- Гаражне товариство "Батальний"Дуже обурює постійний нетверезий стан ( алкогольне спяніння)-охоронців,нецензурні вислови,хамське ставлення...більше 15 років тому
- Державний навчальний заклад "Львівське вище професійне художнє училище"-Скажіть будь ласка які екзамини для вступу,Чи важкі????Я дуже хочу поступити чула багато хорошого!!більше 15 років тому
- Стоматологічна клініка доктора ЧугайЗа відгуками друзів приїхала з Києва до лікаря Олександра Вікторовича,лікуюсь і дуже задоволена.Ціни нормал...більше 15 років тому
- Стоматологічний кабінет "Дента-Супер"Справжній лохотрон. Навіть самій соромно, як можна було на таке повестись. Імпланти ставити беруться, а після ...більше 15 років тому
- ДНЗ "Львівське вище професійне училище технологій та сервісу"коли потрібно подавати дукоменти на поступлення???більше 15 років тому
- Салон-магазин "Символіка"Ваші формені сорочки для жінок з Х-фігурою - просто катастрофа!!! Сильніше познущатися з жіночої фігури неможл...більше 15 років тому
- Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №18 комбінованого типуСадок ДУЖЕ ХОРОШИЙ. Велика подяка завідуючій Наталі Леонідівній, а також вихователям і помічникам вихователів, кухарям, муз. керівникам.більше 15 років тому
- Львівська правнича гімназіявчуся рік у гімназії не дуже мені сподобалися вчителі(але деякі) деякі мені дуже сподобалися!!!більше 15 років тому
- Салон-перукарня "Диво"колись ходила до Наталі(блонд)гарно стригла,та вона пішла в декрет.Попала недавно до Тані-підрівняти волосся ...більше 15 років тому